Search
US Dollar
EN
Back to all

پیش بینی قیمت نقره - افت نقره به سمت پایین

09 Nov 2023

بازار قیمت شمش نقره در اواسط هفته با فشار فروش زیادی مواجه شد.


تحلیل تکنیکال بازار نقره

نقره در جلسه معاملاتی روز سه‌شنبه کاهش پیدا کرد. در نهایت، فلزات گرانبها به طور کلی در طول روز اهش داشتند، چون دلار آمریکا کمی تقویت شد. علاوه بر این، افزایش نرخ بهره در آمریکا دلیلی برای شروع فروش به ما داده است.

شمش ۵۰ گرمی ندیر
در این مرحله، نوعی حمایت و جهش قابل انتظار می باشداما من به این به عنوان یک نوع فرصت بزرگ نگاه نمی‌کنم، فقط یک تثبیت ساده و بازی محدود به محدوده می باشد و نوسان ریزی شواهد داشت. نقره معمولاً برای شروع بسیار متلاطم است، بنابراین کمی منطقی باید فکر کنیم.

مدتی است که در یک پرچم صعودی بوده‌ایم، اما به نظر نمی‌رسد که کاملاً آماده خروج از آن باشیم. اگر این کار را انجام دادیم و به زیر منطقه 22.50 دلار سقوط کنیم، می توانیم تا ۲۲ دلار هم قیمت را ببینیم یا هر چیزی پایین تر از آن، فشار فروش زیادی را ایجاد می کند، زیرا تقریباً مطمئناً بازار تا انتهای پرچم نزدیک به 21 دلار کاهش می یابد. از طرف دیگر، اگر بتوانیم از بالای پرچمی که بازار در حال حاضر در آن قرار دارد عبور کنیم، در ابتدا سطح 24 دلار و به دنبال آن سطح 25.25 دلار مورد هدف قرار می گیرد.

نقره در بهترین شرایط بازار بسیار پرنوسان است و در حال حاضر سردرگمی زیادی وجود دارد تا مطمئن شوید که نوسانات آن حتی بیشتر از حد معمول است. به همین دلیل، باید بسیار محتاط باشید و نسبت به کاری که انجام می‌دهید آگاه باشید، اندازه سرمایه گذاری خود را معقول نگه دارید، و تشخیص دهید که چه زمانی بازار از منطقه تثبیت شده خود خارج می‌شود. نقره عادت بدی دارد که گهگاهی وحشیانه تغییر قیمت بدهد و بنابراین اگر محتاط نباشید و مراقب چیزی که توانایی مراقبت از آن را دارید، می تواند برای شما بازار بسیار خطرناکی باشد.

 

Comments
Leave your comment Close